Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills

  • 69 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Splash 'n' Party znajduje się 6 km od apartamentu Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills.

W apartamencie Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills o powierzchni 69 m² jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów.

Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń. Goscie mają dostęp do patiów.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Dzielnica Artystów Alserkal Avenue jest w 4 km, a BOUNCE Trampoline Park - 10 min jazdy samochodem. Do centrum Dubaju można dojść spokojnym krokim w kilka minut. 2-pokojowy apartament znajduje się niedaleko od najbliższego przystanku autobusowego AL quoz 2.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills
Havn - 1 Bedroom Apartment In Dubai Hills Estate
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Havn - 1 Bedroom Apartment In Dubai Hills Estate

0 m od nieruchomości
Nomad Haven With Pvt Cinema And C0-Working Space
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nomad Haven With Pvt Cinema And C0-Working Space

1 m od nieruchomości
Hills Parkhouse - Pool Gym Parks Mall And Burj Khalifa View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hills Parkhouse - Pool Gym Parks Mall And Burj Khalifa View

1.2 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    22 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiHAD-GOL-XKAL6
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills jest kuchnia?
      W apartamencie Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    22 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Silkhaus Vacation Homes Next Golf Club Golfville In Dubai Hills

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij